Kontakt

Mánesova 85, Praha 2
Pracujeme: Po-Pá/dle objednávek
Recepce: Po-Čt/13-19
Tel: 731 494 357
E-mail: mikina(at)loskeros.tv
Facebook

]]>

Newsletter

Zadejte svou emailovou adresu a nenechte si od nás ujít žádnou novinku! Veškeré aktuality dostanete přímo do Vašeho emailu.

]]>

Hot news

Too Fast.cz
Shop s oblečením Too Fast.cz, vybírejte online a nebo přijďte osobně.

Provozní doba recepce:
Po-Čt 13-19. Zde řešíme objednávky, konzultace, termíny. Ostatní tak mají klid na práci a mohou se Vám pak plně věnovat.
Pracovní doba salonu:
Po-Pá/dle objednávek. Zkrášlujeme celý týden, jen konzultace na recepci Po-Čt. Potřebujete přijít v jiný čas? Není problém, zavolejte, určitě se dohodneme.

Gallery

Vás prohlížeč nepodporuje flash.

Ceny piercingu

Ceny jsou včetně šperku, aplikace a zkrácení. Pro aplikace používáme výhradně šperky z titanu či bioplastu. Oba materiály jsou vhodné pro alergiky. Bioplast používáme pro dutinu ústní (madonka, ret, brada), neboť jsou šetrné k dásním a tím pádem omezují riziko odkrývání krčků zubů a dále jsou vhodné pro namáhaná místa, jako je pupek, bradavky. Jeho zkracování je velmi jednoduché, nemusí se vůbec vyndávat z místa aplikace, takže je i šetrnější k čerstvému vpichu a výměna je hygieničtější a snadnější. Používáme pouze šperky firmy Wildcat.de.

::Ceny::

Nerozlišujeme zda si přejete kaminek, hrot, placičku, kuličku. Cena je včetně jakéhokoliv zakončení.

Cena za piercing je vždy 600 Kč. Nezáleží na místě aplikace a druhu zakončení.

1. a 2. piercing / 600 Kč

3.- 9. piercing / 500 Kč

10. piercing / zdarma

Cena za oba ušní lalůčky je vždy 1000 Kč.

Cena za mikrodermál je 800 Kč.  Dva najednou aplikujeme za 1450 Kč. Tři najednou aplikujeme za 2100 Kč. Reaplikace 400 Kč.

1. a 2. MD / 800 Kč

3. - 9. MD / 700 Kč

10. MD / zdarma

Cena za surface je 700 Kč. Upozorňujeme, že vzhledem k náročné péči toho piercingu, aplikujeme pouze surface do krku a to zezadu, na týl, tzv. Oskar piercing. Ostatní typy surface piercingu jen po konzultaci s piercerem a je pro ně účtován poplatek za péči 30 Kč za návštěvu. Opravdu je péče velmi náročná a mnohdy vyžaduje každotýdenní kontrolu a ošetření.

Cena za roztahování uší je 30 Kč.  Tuto částku jsme nuceni vybírat, protože vše něco stojí a abychom také zachovali kvalitu služby.  K roztahování používáme B panthen plus a samozřejmě rukavice a sterilizované šperky. Vybíráme zálohu na zapůjčené šperky, ta vám bude vrácena po dosažení požadovaného rozměru a navrácení zapůjčených šperků.

Cena za piercing s vlastním šperkem je 500 Kč. Je ale zapotřebí šperk přinést alespoň den předem pro sterilizaci a ověřeni vhodnosti pro aplikaci. Aplikační šperk musí být delší z důvodu otoku místa propichu. Tento otok, ale do pár dnů zmizí, takže je důležité šperk zkrátit. Když si přinesete vlastní  aplikační šperk, musíte mít na paměti, že budete potřebovat i šperk na výměnu. Dbejte na své zdraví a kupujte šperky od ověřených distibutorů a ne levné náhražky, které nesplňují normy pro EU a ohrožují tím vaše zdraví. My si myslíme, že je pro vás výhodnější, levnější a pohodlnější vše nechat na nás. Co myslíte?.)

Když si nevíte rady, volejte mikina 731 494 357.

 

TATTOO - PIERCING - STYLING - FASHION - O NÁS - GALLERY - HOME