Kontakt

Mánesova 85, Praha 2
Pracujeme: Po-Pá/dle objednávek
Recepce: Po-Čt/13-19
Tel: 731 494 357
E-mail: mikina(at)loskeros.tv
Facebook

]]>

Newsletter

Zadejte svou emailovou adresu a nenechte si od nás ujít žádnou novinku! Veškeré aktuality dostanete přímo do Vašeho emailu.

]]>

Hot news

Too Fast.cz
Shop s oblečením Too Fast.cz, vybírejte online a nebo přijďte osobně.

Provozní doba recepce:
Po-Čt 13-19. Zde řešíme objednávky, konzultace, termíny. Ostatní tak mají klid na práci a mohou se Vám pak plně věnovat.
Pracovní doba salonu:
Po-Pá/dle objednávek. Zkrášlujeme celý týden, jen konzultace na recepci Po-Čt. Potřebujete přijít v jiný čas? Není problém, zavolejte, určitě se dohodneme.

Gallery

Vás prohlížeč nepodporuje flash.

Ceny tetování

Jaké jsou ceny za tetování? Kolik zaplatíte? Tahle otázka není vůbec je jednoduchá, tetování není rohlík:) Vždy záleží na náročnosti a složitosti motivu. Také je zapotřebí si uvědomit, že ne vše, co umíme nakreslit, lze i vytetovat. Tetování časem ztrácí tvar, vpíjí se do kůže a jakoby se rozpíjí. Nebojte, je to otázka několika desítek let, je to způsobeno stárnutím kůže a vnějšími vlivy, takže s tím nic moc neuděláme. Ale je důležité zachovat určitý poměr velikosti pro náročnější motivy, které obsahují velké množství detailů, aby byly i po letech čitelné a hezké a rozpoznatelné.

Cena za tetování záleží na velikosti a náročnosti. Ne vše co umíme akreslit můžeme tetovat. Detailní věci e dobré dělat ve větších plochách. Tetko se časem rozpíjí, tak aby i po letech vypadalo dobře. Protože  se cena určuje vždy dle motivu. Není problém přizpůsobit motiv dle vašich cenových možností. Stačí si říct a zkusíme najít kompromis. Pro rezervaci termínu vybíráme zálohu 1000 Kč a je započítána do ceny tetování a odečítá se až na posledním termínu.Věttší či náročnější motivy se tetují postupně a platí se po částech  dle odvedené práce. 

Cena za permanentí  make-up je vždy 2000 Kč. Takže za obočí, linky očí (horní i dolní) nebo rty  (i výplň rtů) zaplatíte tuto jednotnou cenu.

Ověřit cenu můžete buď osobně na recepci  a nebo pošlete email na adresu mikina@loskeros.tv

Zašlete obrázek, info o místě a velikosti a když přidáte telefonní číslo, můžeme vám i zavolat a dořešit detaily. Když budete chtít přijít osobně, přijdťe prosím v otevírací době (Po - Čt /13:00-19:00), přineste obrázky a vše probereme společně. Pokud potřebujete přijít v jiný čas, domluvte se mejlem či telefonicky, vyjdeme vám rádi vstříct.

Bližší info jak se objednat naleznete v sekci TATTOO / objednávání.

TATTOO - PIERCING - STYLING - FASHION - O NÁS - GALLERY - HOME