Kontakt

Mánesova 85, Praha 2
Pracujeme: Po-Pá/dle objednávek
Recepce: Po-Čt/13-19
Tel: 731 494 357
E-mail: mikina(at)loskeros.tv
Facebook

]]>

Newsletter

Zadejte svou emailovou adresu a nenechte si od nás ujít žádnou novinku! Veškeré aktuality dostanete přímo do Vašeho emailu.

]]>

Hot news

Too Fast.cz
Shop s oblečením Too Fast.cz, vybírejte online a nebo přijďte osobně.

Provozní doba recepce:
Po-Čt 13-19. Zde řešíme objednávky, konzultace, termíny. Ostatní tak mají klid na práci a mohou se Vám pak plně věnovat.
Pracovní doba salonu:
Po-Pá/dle objednávek. Zkrášlujeme celý týden, jen konzultace na recepci Po-Čt. Potřebujete přijít v jiný čas? Není problém, zavolejte, určitě se dohodneme.

Gallery

Vás prohlížeč nepodporuje flash.

FAQ piercing

  • Roztahování uší
  • Nastřelování a propich jehlou, rozdíly mezi nimi

 

::Roztahování uší::

Roztahováním se rozumí zvětšování otvoru. Vždy se standartně začíná propichem a až po úplném zahojení je možno začít s roztahováním. Doba hojení lalůčků je zhruba  4- 6 týdnů.  Buďte  proto trpělivý. Je velmi  důležité  začít roztahovat až když je otvor zahojený a roztahovat  vždy pomalu a  postupně. V opačné případě dojde k narušení  zahojené tkáně. To je jednak velmi bolestivé, ale zároveň se tímto prodlužuje doba hojení  a tím i celková doba roztahování. Často je zapotřebí šperk zcela vyndat a otvor  nechat zahojit. Pokračovat lze opět až po zahojení a to s sebou nese i zmenšení roztahovaného otvoru.
Roztahování  vyžaduje čas. Pozvolna se menší šperky  střídají za větší průměry, čímž dochází ke zvětšování otvoru.Nepoužívejte větší průměry, něž máte vlastní dirků, nesnažte se šperk násilím vtlačit dovnitř. Roztahování nebolí. Pamatujte, že lze roztahovat o 1-2mm po 2-3 týdnech.  K roztahování nepoužívejte silikonové tunely, které jsou mnohem větší než váš současný průměr dírky v uchu. Jsou měkké a pružné, takže snadno zapomenete na rozdíl. Tunel se v uchu roztáhne na svou skutečnou velikost a roztrhne vše okolo. Dojde k natržení otvoru a narušení zhojené dírky. Šperk je nutno co nejdrychleji vyndat. Natržený lalůček je velmi citlivý, bolestivý na dotek a  vetšinou  i nateče. Dalši toztahování není možné. Je zapotřebí počkat dokud se dírka nezahojí.
Otvor po roztahování se sám bez cizí pomoci zatáhne pokud je roztažen do 8mm. Pokud překročíte tuto velikost,  už nedojde samovolnému stáhnutí a je potřeba otvor po tunelu sešít. 
Způsoby::
  • Vahou šperku
pomalejší metodu, kdy se dírka zvětšuje pouze pomocí vlastní váhy šperku. Úspěšnější a rychlejší je až u větších otvorů, v nichž nosíme větší a těžší šperky nebo i více náušnic najednou.
 
  • Roztahovákem 
je to asi jedna z nejběžnějších metod. K roztáhnutí se používá nastroj zvaný roztahovák: jedná se o kónický, kuželovitý předmět, který se plynule rozšiřuje. Je vyroben z ocel či titanui, proto aby se dal sterilizovat. Pro roztahování se používají tzv. sady, které obsahují  postupně na sebe navazujicí  roztahováky po plynulý přechod.  Bývají odstupňovány po 1mm. Většinou se používají z počátku.
 
  • Skalpelem
nejrychlejší metoda, trochu bolestivá. Ucho  se nařízne a  odřeže se přebytečná kůže a vytvoří se požadovaný otvor na tunel.. Po zákroku je zapotřebí být opatrnější  v běžných  aktivitách i při sportech. Místo je citlivé a bolestivé na dotek, takžei  při menším nárazu může  začít téct krev.
 
 

:: Nastřelování  a propich jehlou, rozdíly mezi nimi::

Nastřelování se provádí pomocí nastřelovací pistole a šperku (doporučována je chirurgická ocel). Zákrok je velmi rychlý, což vytváří dojem, že je téměř bezbolestný. Je to ovšem aplikace velmi nešetrná a může vyvolat alergické reakce na nikl obsaženém ve špercích. Otvor vzniká pomocí hrotu nastřelovaného šperku. Jeho tupý konec tkáň prorazí a protože hrot není dutý, kůži vlastně potrhá. Rána nekrvácí, protože ji ,,ucpal,, šperk, který má vždy jednotnou délku a to je v případě možného otoku problém. Často je doporučena nevhodná péče k ošetření (líh,  framykoin).  Pistole se navíc nedá sterilizovat a to je nehygienické. Tato metoda vhodná pouze pro ušní lalůčky.
 
Rozhodně tuto metodu aplikace  nedoporučujeme a tím pádem ji u nás ani neprovádíme. 

Klasický propich jehlou (kanylou) ve spoustě z nás vyvolá nepříjemné pocity, strach a obavy. Kdopak by měl jehlu rád.)  My vám ukážeme, že se nemáte čeho bát. Metoda je šetrná a hygienická. Veškeré používané pomůcky a šperky jsou sterilní. Aplikace se provádí jednorázovou sterilně balenou kanylou. Jedná se o jehlu s katetrem (plastová trubička). Má velmi ostrý hrot, je dutá a její měkká plastová část (katetr) slouží k šetrnému protáhnutí šperku otvorem. Je zapotřebí zvolit vhodnou délku šperku z důvodu možného otoku tkáně. Aplikační šperk by proto měl být po zahojení vyměněn za kratší, aby jste zbytečně nezatrhávali, šperk nepřepadával a netrčel a neměnil tak sklon vpichu a tím i svou polohu. U nás máte zkrácení (výměnu) šperku na potřebnou délku samozřejmě zdarma, tedy v ceně za piercing, stejně jako další péči,  či jakoukoliv kontrolu.   Používáme pouze titanové a bioplastové šperky, které jsou vhodné i pro alergiky.
U nás tedy ,,jen,, propichujeme, ale navíc se i postaráme  o vše až do úplného zahojení  vašeho piercingu. Samotný zákrok (propich) je  rychlý a díky přístupu piercera Michaela téměř bezbolestný.
 
Klasika je klasika a navíc splňuje vše, co je důležité pro bezpečný  a šetrný zákrok. 
TATTOO - PIERCING - STYLING - FASHION - O NÁS - GALLERY - HOME