Kontakt

Mánesova 85, Praha 2
Pracujeme: Po-Pá/dle objednávek
Recepce: Po-Čt/13-19
Tel: 731 494 357
E-mail: mikina(at)loskeros.tv
Facebook

]]>

Newsletter

Zadejte svou emailovou adresu a nenechte si od nás ujít žádnou novinku! Veškeré aktuality dostanete přímo do Vašeho emailu.

]]>

Hot news

Too Fast.cz
Shop s oblečením Too Fast.cz, vybírejte online a nebo přijďte osobně.

Provozní doba recepce:
Po-Čt 13-19. Zde řešíme objednávky, konzultace, termíny. Ostatní tak mají klid na práci a mohou se Vám pak plně věnovat.
Pracovní doba salonu:
Po-Pá/dle objednávek. Zkrášlujeme celý týden, jen konzultace na recepci Po-Čt. Potřebujete přijít v jiný čas? Není problém, zavolejte, určitě se dohodneme.

Gallery

Vás prohlížeč nepodporuje flash.

FAQ tetování

  • Jaké požíváte barvy pro tetování, jsou vhodné i pro vegany
  • Nemůžu u vás v salonu chytit nemoc

::Jaké požíváte barvy pro tetování, jsou vhodné i pro vegany::

Tetovací barvy se skládají ze dvou složek.
První složkou jsou pigmentové částice, tedy odstín barvy. Druhou nezbytnou složkou je nosný roztok. Ve většině případů jsou tetovací barvy na bázi inertních solí nebo oxidů různých kovů. V současnosti je vše v co nejlehčí a bezpečné formě. Pracuje se hlavně s barvami na uhlíkové bázi, např. uhelný mour, který vzniká spalováním živočišných tuků. V současné době se ale vyrábí i velké množství barev na bázi kovu, které nemají s živočišným tukem společného nic a jsou tak vhodné pro lidi, kteří využití živočišných složek odmítají.
Barvy používané v našem salónu jsou certifikované pro EU. Jsou to značky:

Alla Prima Ink:: americké barvy, vytvořeny samotnými tatéry, vodou ředitelné, výborné krycí schopnosti.
Mom's Millenium:: krémová konzistence, obsahují velké množství pigmentu, proto mají takovou sytost a jas.
Ethernal Ink:: při výrobě použity organické složky, pigment  vyráběn na vodní bázi, netoxické a neobsahují glycerol, vhodné pro vegany.
Electric Ink:: brazilská značka, bez živočišných složek,  vhodné pro vegany.
Panthera Ink:: skvělá černá, výborně se nanáší a chytá, nemění odstín ani po letech, netoxická, sterilizovaná gamma zářením, takže se i výborně hojí.


 

::Nemůžu u vás v salonu chytit nemoc::

V našem salónu rozhodně nemůžete chytit ,,nějakou,, nemoc, pokud tedy nedostane chřipku od někoho, kdo ji už má. Každý tetovací salón, který chce řádně fungovat musí být schválen hygienickou stanicí, která prověřuje jeho provozní řád. Pravidleně chodí na kontroly a ověřuje, zda jsou postupy dodržovány i v praxi. Nemůžeme si dovolit jakékoliv selhání, neboť nechceme ohrozit  jednak vaše zdraví a jednak naši pověst. Používáme rukavice, veškerý tetovací materiál a pomůcky jsou jednorázové, jehly jsou sterilně baleny a jsou jednorázové, tubusy sterilizujeme. Součástky strojku obalujeme pro každého zákazníka. Používáme dezinfekce, které hubí HIV viry. Ke sterilizaci používáme horkovzdušný sterilizátor MELAG 75.  Je to naše práce a proto ji děláme zodpovědně.

TATTOO - PIERCING - STYLING - FASHION - O NÁS - GALLERY - HOME