Kontakt

Mánesova 85, Praha 2
Pracujeme: Po-Pá/dle objednávek
Recepce: Po-Čt/13-19
Tel: 731 494 357
E-mail: mikina(at)loskeros.tv
Facebook

]]>

Newsletter

Zadejte svou emailovou adresu a nenechte si od nás ujít žádnou novinku! Veškeré aktuality dostanete přímo do Vašeho emailu.

]]>

Hot news

Too Fast.cz
Shop s oblečením Too Fast.cz, vybírejte online a nebo přijďte osobně.

Provozní doba recepce:
Po-Čt 13-19. Zde řešíme objednávky, konzultace, termíny. Ostatní tak mají klid na práci a mohou se Vám pak plně věnovat.
Pracovní doba salonu:
Po-Pá/dle objednávek. Zkrášlujeme celý týden, jen konzultace na recepci Po-Čt. Potřebujete přijít v jiný čas? Není problém, zavolejte, určitě se dohodneme.

Gallery

Vás prohlížeč nepodporuje flash.

Kadeřnictví

V našem kadeřnictví si vybere opravdu každý.) Klasické i extravagantní střihy a barvy, melíry, prodlužování vlasů, společenské účesy, stříhání strojkem a nebo navlněné kadeře a nejen to zvládnou šikovné ruce naší Veru. Vždyť má taky 11 let praxe. Ostříhá pány, dámy i děti. Ochotně vám poradí s péčí, střihem a barvou. Používáme pouze barvy značky Matrix a Directions (crazy barvy).

Vymyslíme účes na den i na večírek a nebo na svatbu. Zajišťujeme celkový svatební servis v pohodlí vašeho domova (make up, vlasy). Verča se již již 6 let věnuje i prodlužování vlasů pomocí keratinu. Používá pouze pravé středoevropské a východoevropské vlasy. Samozřejmostí je osobní konzultace, která je samozřejmě zdarma.

Samozřejmostí je i nezávazná návštěva, při které si jednak omrknete naše útulné kadeřnictví a také proberete vše, co musíte vědět. Vždyť to jsou vaše vlasy a my moc dobře chápeme, co to znamená.)

 

Pro objednání  volejte Veru 608 584 376 a nebo recepce 731 494 357 .

   

     

 

TATTOO - PIERCING - STYLING - FASHION - O NÁS - GALLERY - HOME