Kontakt

Mánesova 85, Praha 2
Pracujeme: Po-Pá/dle objednávek
Recepce: Po-Čt/13-19
Tel: 731 494 357
E-mail: mikina(at)loskeros.tv
Facebook

]]>

Newsletter

Zadejte svou emailovou adresu a nenechte si od nás ujít žádnou novinku! Veškeré aktuality dostanete přímo do Vašeho emailu.

]]>

Hot news

Too Fast.cz
Shop s oblečením Too Fast.cz, vybírejte online a nebo přijďte osobně.

Provozní doba recepce:
Po-Čt 13-19. Zde řešíme objednávky, konzultace, termíny. Ostatní tak mají klid na práci a mohou se Vám pak plně věnovat.
Pracovní doba salonu:
Po-Pá/dle objednávek. Zkrášlujeme celý týden, jen konzultace na recepci Po-Čt. Potřebujete přijít v jiný čas? Není problém, zavolejte, určitě se dohodneme.

Gallery

Vás prohlížeč nepodporuje flash.

Michael

Michael se piercingům věnuje již dlouho. Začal sám po domácku ve svých 13-ti letech. Pracoval 8 let jako hlavní piercer v tetovacím a piercingovém salonu Hell (Hell.cz, Michal z Hellu, Michal Hell, Myšák). Jeho šikovné ruce, pozitivní přístup, ochota a vstřícnost z něj za ty léta vytvořili ikonu v oblasti zkrášlování. Piercing od Michaela rozhodně nebolí.) Aplikuje imicrodermal (mikrodermál) a surface piercing. Ochotně poradí, pomůže, probere s vámi rizika, zodpoví všechny dotazy a před zákrokem vás uklidní a příjemně naladí. U něj jste na správném místě.  Baví ho také tetovat, ideálně malé a drobné motivy, nápisy, znaky. Má zkušenosti s řezáním (skarifikace), zavěšováním (suspension), play piercingem (piercingová šněrovačka, obrazce z jehel, freak show).

4.th house tattoo/ piercer 1,5 roku
Aries/ piercer 2 roky
Hell/ piercer 8 let
Los Keros/ piercer   současnost

 

    

   

TATTOO - PIERCING - STYLING - FASHION - O NÁS - GALLERY - HOME