Kontakt

Mánesova 85, Praha 2
Pracujeme: Po-Pá/dle objednávek
Recepce: Po-Čt/13-19
Tel: 731 494 357
E-mail: mikina(at)loskeros.tv
Facebook

]]>

Newsletter

Zadejte svou emailovou adresu a nenechte si od nás ujít žádnou novinku! Veškeré aktuality dostanete přímo do Vašeho emailu.

]]>

Hot news

Too Fast.cz
Shop s oblečením Too Fast.cz, vybírejte online a nebo přijďte osobně.

Provozní doba recepce:
Po-Čt 13-19. Zde řešíme objednávky, konzultace, termíny. Ostatní tak mají klid na práci a mohou se Vám pak plně věnovat.
Pracovní doba salonu:
Po-Pá/dle objednávek. Zkrášlujeme celý týden, jen konzultace na recepci Po-Čt. Potřebujete přijít v jiný čas? Není problém, zavolejte, určitě se dohodneme.

Gallery

Vás prohlížeč nepodporuje flash.

Microdermal

Podkožní mikroimplantát, zkráceně mikrodermál (MD) je šperk, který není celý zasazen pod kůží, ale část z něj vychází ven otvorem, kterým byl šperk aplikován. Je možno jej umístit skoro kamkoliv po těle, kromě míst náchylných k ohybu. Nahrazují surface piercingy.  Oproti surface piercingům snižují riziko vyrůstání a minimalizují dobu hojení, je ale nutné i o ně důsledně pečovat a dávat pozor, abyste o šperk nezatrhli.
 
Při aplikaci se nejprve vytvoří otvor tzv. puncherem. Do tohoto otvoru je vložen titanový šperk, který má tvar písmena L. Kratší strana šperku se závitem prochází kůží a kolmá strana je uložena vodorovně pod kůži.
Existují 2 typy šperků, bez otvorů či s nimi. Otvory prorůstá tkáň a tím je vlastně šperk přichycen pod kůží. Mikrodermály bez otvoru jsou zase jednodušší pro odstranění a tím i náchylnější k vytáhnutí při zavazení. Kratší strana je viditelná, ale nevyčnívá a do ní je šroubováno  ozdobné zakončení.
Nabízíme velkou škálu koncovek, od klasických placek, a kuliček a hrotů, po kamínky, hvězdičky či šroubky.
 
Samotná aplikace skoro nebolí, maximálně můžete později cítit tlak v okolí dermálu a ten je citlivý na dotek. Je  velmi důležité na něj nešahat neumytýma rukama. 
První týden po aplikaci doporučujeme dermál neustále přelepovat ( nesmí však dojít k přilepení šperku k náplasti, proto jej překrývejte nelepící vrstvou např gázou a až poté zalepte). Přelepování snižuje možné zanesení nečistot či infekce. 
Zhruba za týden se otvor okolo šperku stáhne a riziko zanesení infekce je už výrazně nižší. Šperk již není nutné přelepovat.
 
Plánujete-li návštěvu výrazně zakouřených či znečištěných prostor (koncert, klub, venovni aktivity...), nebo míst, kde je velká pravděpodobnost, že o dermál někdo zavadí, či do něj udeří (sportovní kolektivní aktivity...), je vhodné po dobu těchto aktivit místo vždy přelepit. 
Individuální sporty omezovat nemusíte, jen je důležité nevystavovat místo nadměrnému pohybu a být opatrný k zavadění a následnému vytržení šperku. Pokud vám hrozí tato rizika, doporučujeme ,po dobu zhruba 1 měsíce, nechat dermál zahojit a nebo jej vždy přelepovat.  Během této doby dochází k postupnému usazení a zapouzdření šperku.
 
Doba hojení trvá zhruba 3-6 měsíců. Během prvních 3 měsíců určitě nedoporučujeme koupání v bazénech či rybnících a raději používejte sprchu místo vany. Abyste zabránili šíření mikroorganismů. Stejně tak  mohou způsobit komplikace i chemické látky jako např. lak na vlasy, či make-up atd. Na péči nedoporučujeme používání antibakteriálního mýdla či jej používat  obezřetně a pečlivě opláchnout.
 
 

Cena za mikrodermál je 800 Kč, dva aplikujeme za 1450 Kč,  tři za 2100 Kč.

Objednávky na číslech: recepce  731 494 357 a michael 731 231 456

 

 

 
TATTOO - PIERCING - STYLING - FASHION - O NÁS - GALLERY - HOME