Kontakt

Mánesova 85, Praha 2
Pracujeme: Po-Pá/dle objednávek
Recepce: Po-Čt/13-19
Tel: 731 494 357
E-mail: mikina(at)loskeros.tv
Facebook

]]>

Newsletter

Zadejte svou emailovou adresu a nenechte si od nás ujít žádnou novinku! Veškeré aktuality dostanete přímo do Vašeho emailu.

]]>

Hot news

Too Fast.cz
Shop s oblečením Too Fast.cz, vybírejte online a nebo přijďte osobně.

Provozní doba recepce:
Po-Čt 13-19. Zde řešíme objednávky, konzultace, termíny. Ostatní tak mají klid na práci a mohou se Vám pak plně věnovat.
Pracovní doba salonu:
Po-Pá/dle objednávek. Zkrášlujeme celý týden, jen konzultace na recepci Po-Čt. Potřebujete přijít v jiný čas? Není problém, zavolejte, určitě se dohodneme.

Gallery

Vás prohlížeč nepodporuje flash.

Ne 18 na piercing

Všechno má svá pravidla. A dodržovat se musí. Určitě to sami znáte. Standardní odpovědi rodičů, které neslyšíte rádi:
,,Ještě ti nebylo 18náct, žiješ pod mou střechou a dokud tě živím, budeš mě poslouchat. Vůbec mě nezajímá, že Jana může. Ty nejsi Jana!,,
 
Nezapomeňte, že rodiče mají skoro vždycky pravdu a poslouchat se musí. A protože jim nechceme způsobovat starosti a trápení a kazit jejich milovaným dětem život, vyžadujeme u zákazníků mladších 18cti let písemně potvrzený souhlas rodičů. Ikdyž se vám to zdá nesmyslné a zákon to nevyžaduje, pro nás je to moc důležité a fér přístup se cení. Když mají rodiče odmítavý přístup, vemte je k nám. Přijďte společně s nimi na návštěvu. Podívají se, jak to u nás vypadá, probereme co byste si přáli, zodpovíme otázky, vymyslíme řešení. Třeba se jejich obavy rozplynou, když budou vedět, že jste v dobrých rukou.

Formulář ke stažení je zde .

Nebo stačí zkopírovat do wordu text níže, či napsat v ruce a nebo si vyzvedněte výtisk u nás v salonu.


::Piercing pro nezletilé, Prohlášení zákonných zástupců::

 

Souhlasím s tím, aby se můj nezletilý/ á syn/dcera 
 
narozen/a dne 
 
si nechal/a aplikovat piercing v salonu  Los Keros.tv.
 
Prohlašuji, že jsem byl seznámen se zásadami péče o piercing a budeme je dodržovat. Pokud nastanou nečekané zdravotní komplikace, neprodleně kontaktuji salon Los Keros na čísle 731 494 357.
Svým vlastnoručním podpisem stvrzuji, že můj syn/dcera netrpí žádnými zdravotními obtížemi, které by mohly negativně ovlivnit aplikaci či proces hojení piercingu (epilepsie, cukrovka, porucha imunity či srážlivosti krve, alergie, nízký tlak). Pokud zde nějaké obtíže či nemoci jsou, je mou povinností tuto skutečnost předem sdělit. V opačném případě hrozí možnost zdravotních komplikací.
 
                                                                   
Jméno rodiče/zákonného zástupce a jeho telefonní číslo::
 
 
 
Datum::
 
 
 
Podpis rodiče/zákonného zástupce::
TATTOO - PIERCING - STYLING - FASHION - O NÁS - GALLERY - HOME