Kontakt

Mánesova 85, Praha 2
Pracujeme: Po-Pá/dle objednávek
Recepce: Po-Čt/13-19
Tel: 731 494 357
E-mail: mikina(at)loskeros.tv
Facebook

]]>

Newsletter

Zadejte svou emailovou adresu a nenechte si od nás ujít žádnou novinku! Veškeré aktuality dostanete přímo do Vašeho emailu.

]]>

Hot news

Too Fast.cz
Shop s oblečením Too Fast.cz, vybírejte online a nebo přijďte osobně.

Provozní doba recepce:
Po-Čt 13-19. Zde řešíme objednávky, konzultace, termíny. Ostatní tak mají klid na práci a mohou se Vám pak plně věnovat.
Pracovní doba salonu:
Po-Pá/dle objednávek. Zkrášlujeme celý týden, jen konzultace na recepci Po-Čt. Potřebujete přijít v jiný čas? Není problém, zavolejte, určitě se dohodneme.

Gallery

Vás prohlížeč nepodporuje flash.

Objednávání na tetování

Pro objednání termínu tetování je nutná osobní návštěva, na kterou je lepší se předem domluvit.
Vetšinou býváme k dispozici na recepci v pracovních dnech: Po-Čt / 13:00 - 19:00  

Mikina 731 494 357 / mikina(at)loskeros.tv

Pokud vám časy pro objednání nevyhovují, není problém se dohodnout i jinak. Zavolejte nám či napište email, určitě se dohodneme. Tetujeme samozřejmě po celý týden.

Pro rezervaci termínu se platí záloha 1000 kč (nutno v hotovosti) a je dobré mít alespoň základní představu o svém tetování. Je vhodné přinést obrázky pro inspiraci, které nám pomohou ujasnit si konečnou podobu návrhu. Podle stylu motivu vybereme tatéra a probereme cenu.
Je jen na vás, jak nám své návrhy donesete. Klidně je vytiskněte na papír, nahrajte na flasku, do notebooku, ukažte nám je v telefonu a nebo si jen zapamatujte webové stránky.
Pokud si ještě nejste jisti, nevíte, co si vybrat, co je vhodné, zda se vám u nás bude líbit, či jen potřebujete poradit,klidně se zastavte na nezávazná konzultaci, která je samozřejmě bezplatná. Vše probereme na recepci.
Při objednání vám vystavíme doklad o zaplacení zálohy. Záloha je samozřejmě započítána do ceny tetování. Pokud se bude jednat o náročný motiv, který vyžaduje více termínů, nikdy se neplatí předem, ale vždy jen za sezení dle dohody s tatérem a odvedené práce. Obvykle 2000 - 4000 kč za termín.
Termíny je možno přizpůsobit dle vašich finančních a časových možností.
Také není problém stanovit cenový strop a my můžeme obrázek přizpůsobit. Je to jen a jen na vás, stačí si říct. Určitě něco vymyslíme:)

U nás nekopírujeme! Neděláme již vytvořená tetování, která někdo má.
Výjimkou jsou jasně dané věci jako znaky, symboly, loga.
Kreslíme vždy individuální návrh pro každého zákazníka. Je samozřejmě možné už vytetovaný obrázek donést, abychom měli lepší představu, ale rozhodně jej pozměníme, poupravíme, abychom vytvořili něco osobitého a na míru. Inspirujte se v komiksech, encyklopedích, sledujte obaly CD, výstavy umění, sbírky umělců, fotografů. Pokud hledáte písmo, doporučujeme např. DAFONT.COM Je zde velké množství stylů a jejich kategorií.

Pokud vám osobní konzultace nevyhovuje, nevadí. Můžeme vás objednat i na ,,dálku,,. Pošlete nám na adresu mikina(at)loskeros.tv email s informacemi. Co byste si přáli, přidejte obrázek a napište své telefonní číslo, to abychom vás mohli rychleji kontaktovat a ověřit vaše požadavky.

                                                                                                                                                                                                                               Těšíme se na vás.

Co dělat v případě potřeby zrušení termínu, co se stane, když nepřijdete, jak se přeobjednat. Veškeré informace jsou v sekci TATTOO / rušení.

TATTOO - PIERCING - STYLING - FASHION - O NÁS - GALLERY - HOME