Kontakt

Mánesova 85, Praha 2
Pracujeme: Po-Pá/dle objednávek
Recepce: Po-Čt/13-19
Tel: 731 494 357
E-mail: mikina(at)loskeros.tv
Facebook

]]>

Newsletter

Zadejte svou emailovou adresu a nenechte si od nás ujít žádnou novinku! Veškeré aktuality dostanete přímo do Vašeho emailu.

]]>

Hot news

Too Fast.cz
Shop s oblečením Too Fast.cz, vybírejte online a nebo přijďte osobně.

Provozní doba recepce:
Po-Čt 13-19. Zde řešíme objednávky, konzultace, termíny. Ostatní tak mají klid na práci a mohou se Vám pak plně věnovat.
Pracovní doba salonu:
Po-Pá/dle objednávek. Zkrášlujeme celý týden, jen konzultace na recepci Po-Čt. Potřebujete přijít v jiný čas? Není problém, zavolejte, určitě se dohodneme.

Gallery

Vás prohlížeč nepodporuje flash.

Péče o piercing

Jak se správně postarat o čestvý piercing? Základní péče je v podstatě stejná pro všechny typy piercingu a není vůbec složitá. Nejdůležitější je udržovat ránu v čistotě a podporovat hojeni. K tomu vám postačí antibakteriální mýdlo (protex) a solný roztok (mejlépe mořská sůl). Vždy ráno a večer omyjte mýdlem a poté ošetřete solným roztokem. Každodenní péče je důležité a je potřeba se jí věnovat až do úplného zahojení. Což bývá zhruba měsíc, záleží ovšem na druhu propichu a také i na vnějších vlivech.  Ikdyž vás už místo nebolí a zdá se zahojené, pokračujte v péči až do úplného zahojení (minimálně 1 měsíc).

Pokud budete mít jakékoliv podezření, či se vyskytne problém, ihned nás kontaktujte.  Nejlépe nám zavolejte či pošlete sms na číslo 731 494 357. Samoléčba nemusí být tím nejvhodnějším řešením problému s piercingem. Samozřejmě se postaráme i o piercingy, které nejsou z našeho salonu. 

Základní péče::

Vždy ráno a večer omyjte místo antibakteriálním mýdlem a vlažnou vodou. Rozpěněním mýdla vytvořte pěnu a tou piercing jemně omyjte. Můžete ji nechat chvíli působit, ale je vždy potřeba dobře spláchnout. Mýdlo nesmí zůstat v ráně.  Poté použijte solný roztok. Ten si připravíte rozpuštěním soli, nejlépe mořské, ve vodě v poměru 1 panák vody a 2 špetky soli. Větší množství  roztoku připravíte v poměru 2 dl vody a 1/2 kávové lžičky soli. Nejjednodušší a nejúčinější je místo  přímo do roztoku ponořit a nechat zhruba 2 minuty působit. Opakujte 2-3 denně. Poté je možno pomocí vatové tyčínky místo dočistit a odstranit stroupky, které jsou již odmočeny. V žádném případě nestrhávejte stroupky okolo vpichu před namočením, neboť narušíte nově vytvořenou tkáň a zbytečně prodloužíte dobu hojení. Jedná se o tkáňový mok, žluté barvy, který tělo vylučuje při hojení. Šperkem zbytečně nehýbejte a nešahejte na něj špinavýma rukama. Pokud se stroupek přestane tvořit, místo již není oteklé a zarudlé, můžete používání mýdla omezit  na jednou denně,  ale je potřeba pokračovat až do úplného zahojení (zhruba měsíc). Solný roztok používejte i nadále 2-3 denně.

Pro ty kteří se rádi starají ještě o něco víc doporučujeme používat desinfekci Betadine.  Naředěný roztok podporuje hojení. 

Lehké zarudnutí, citlivost na dotek, bolestivost, lehké krvácení, to vše jsou standartní reakce těla na cizí předmět a zmizí. V případě neobvyklých či dlouhodobých reakcí (zarudnutí, svědení, nehojící se místo ) nás ihned kontaktujte.

 

Pro hladky průběh hojení platí několik zásad:

  • Během dne nesahat na piercing  neumytýma rukama.
  • NEODLUPOVAT z rány zaschlé stroupky, nehrát si s piercingem.
  • V případě piercingu na obličeji nenanášet  na ránu make - up a pudr.
  • Déle se hojící piercingy (pupek, bradavka, christina, některé chrupavky) neaplikovat před létem
  • Nepotápět se s čestvým piercingem. A to ani ve vaně či v bazénu, nebo dokonce v rybníce.
  • Nenavštěvujte s novým piercingem saunu a solarium.
  • Nedoporučujeme používat pro ošetření líh, framykoin, peroxid. 
  • V případě zarudnutí se nejprve přesvědčte, že mýdlo pečlivě smyváte a  solný roztok není příliš silný.
  • V případě problémů s piercingem či jakýchkoliv nejasností nás ihned kontaktujte.  

 

 

 

 

 

TATTOO - PIERCING - STYLING - FASHION - O NÁS - GALLERY - HOME