Kontakt

Mánesova 85, Praha 2
Pracujeme: Po-Pá/dle objednávek
Recepce: Po-Čt/13-19
Tel: 731 494 357
E-mail: mikina(at)loskeros.tv
Facebook

]]>

Newsletter

Zadejte svou emailovou adresu a nenechte si od nás ujít žádnou novinku! Veškeré aktuality dostanete přímo do Vašeho emailu.

]]>

Hot news

Too Fast.cz
Shop s oblečením Too Fast.cz, vybírejte online a nebo přijďte osobně.

Provozní doba recepce:
Po-Čt 13-19. Zde řešíme objednávky, konzultace, termíny. Ostatní tak mají klid na práci a mohou se Vám pak plně věnovat.
Pracovní doba salonu:
Po-Pá/dle objednávek. Zkrášlujeme celý týden, jen konzultace na recepci Po-Čt. Potřebujete přijít v jiný čas? Není problém, zavolejte, určitě se dohodneme.

Gallery

Vás prohlížeč nepodporuje flash.

Péče o tetování

Právě jste se vrátili z tetovasího salonu, máte novou ozdobu a chcete ji všem ukazovat, prohlížet se a nechat se chválit. Aby vám obrázek dělal radost je zapotřebí o něj z počátku pečovat. První měsíc jej budete omývat a mazat, pak se už o něj skoro starat nemusíte. V letních měsích je dobré používat při slunění krémy s vysokým ochranným faktorem (klidně i 50tku). Solárium tetování také nesvědčí. Samozřejmě, že čím je delší doba od tetování, tím obrázek ztrácí barvu, splývají detaily. Toto je naprosto normální změna, způsobená změnou vlastností kůže (stárneme, kůže vysychá, obnovuje se). Tyto změny sami ani moc nepostřehneme, je to opravdu změna dlouhodobá (v řádu několika desítek let). Pokud ovšem v půběhu hojení vypadne barva a některý obrys se ztratí, máte nárok na opravu tohoto místa zdarma při kontrole ve studiu.

::Péče o nové tetování::

  • Ochrannou fólii ponechte na místě  nejlépe až do druhého dne. S péčí tedy začnete až druhý den ráno. Pokud je vám to však nepříjemné, je možno ji sundat tentýž den, nejdříve ale po 3 hodinách od tetování. Musíte mít možnost tetování omýt, takže pokud je vaše cesta domů delší, sejměte fólii až doma (klidně až za 5 hodin). Doporučujeme fólii na večer opět použít, snížíte tím riziko znečištění postele a zabráníte přischnutí barvy a tkáňového moku k látce. Pokud se tak stane, nikdy neodtrhávejte, ale nechte opatrně odmočit, abyste své nové tetování nepoškodili.

Fólii buď nechám až do druhého dne. Když nevydržím a sundám jí, začnu s péčí ihned. Pokud si budu místo balit do fólie na noc, začnu s péčí také ihned (poté zabalte do fólie).

  • Po sundání fólie omyju místo antibakteriálním mýdlem. Doporučujeme PROTEX. Omývejte pod vlažnou vodou, místo je totiž velmi citlivé. první omývání jsou nejdůležitější. Buďte prosím pečliví a snažte důkladně smýt všechny barvu a ulpělý ,,šlem,, (směs vazelíny, barvy, tkáňového moku) . Čím lépe budete zpočátku svůj obrázek omývat, tím rychleji se zahojí a nebudou se na něm tvořit strupy. Mýdlo velmi dobře opláchněte. Omyté místo nechte chvíli oschnout na vzduchu a poté jemně osušte. Používejte čistý ručník a nebo jednorázové kuchyňské utěrky (papírové). Tetování je čerstvá rána, proto je důležité být důsledný a obezřetný v tom, co používáte na otírání. Poté tetování namažte tenkou vrstvou krému. To co se do 10ti minut nevsákne opatrně setřete papírovým ubrouskem. Je zbytečné dusit tetované místo vrstvou krému, neboť kůže nebude moct dýchat, bude se dusit, prodlouží se doba hojení a vznikají pupínky a místa se strupy. Pro mazání doporučujeme Bpanthen plus. Je antibakterální, má hojící účinky a seženete jej v každé lékárně. Můžete i použít tattoo go, calciovou mast a nebo vazelínu. Zde ale buďte obezřetní, je velmi mastná a hutná, takže dusí  a ucpává póry. Nezapomeňte ji po chvíli důsledně setřít .

Omývám anibakteriálním mýdlem a mažu krémem. Doporučujeme mýdlo PROTEX, krém BPANTHEN PLUS.

  • Následujících 7 dní opakuji proceduru omývání a mazání vždy ráno a večer. Opravdu stačí opakovat 2x denně. Je lepší, když je čertsvé tetování spíše sušší, než zabaleno ve vstvě krému.

Ráno a večet myju a mažu.

  • Zhruba za 2-4 dny se začne místo loupat a vysychat. Je důležité nic nestrhávat, neloupat a neškrábat. Místo může tím jak se hojí, svědit. Dochází k regeneraci a obnově pokožky. Místo bude zhruba do 14 dnů zahojené. Může se ale stát, že vám někdo zůstane ještě stroupek. Platí pravidlo, pokud mám na tetování strupy, pořád se k němu chovám jako k nezahojenému a pečuji o něj.

Zhruba 2-3 týdny pečuji o tetování stejným způsobem. 

::Platí tato pravidla péče::

První týdny  (dokus jsou strupy) tetování dlouhodobě nenamáčejte, žádné hodinové sezení ve vaně, koupání se , plavání v bazénu či dokonce v rybníce!! Sprchovat se je samozřejmě dovoleno:) Minimálně měsíc se vyhněte slunci, nechoďte do solária. Opalování se je a bude navždy nepřítelem pro barvy v tetování. Po zahojení je vše na vás, pokud jste milovník slunce, nedá se nic dělat, ale počítejte s tím, že vám barvy budou rychleji blednout. Zpočátku (asi 2 týdny) se vyhněte  aktivitám, při kterých může dojít k nadměrnému znečištění tetování (válení se v  bahně, zápasy v blátě, bojovka v lese). Přeci jen se jedná otevřenou ránu, tyto aktivity mohou způsobit podráždění.

Nedoporučujeme nechávat se tetovat těsně před dovolenou a nebo ihned po návratu. Na dovolené se budete opalovat, takže vaše nové tetování ztratí barvy a po návratu je zase vaše opálená pokožka citlivá a loupe se a tetování se velmi špatně aplikuje pod kůži. Doporučujeme zhruba 3-4 týdny vyčkat.

V případě jakýchkoliv nejasnotí nás neváhejte ihned kontaktovat.

 

 

TATTOO - PIERCING - STYLING - FASHION - O NÁS - GALLERY - HOME