Kontakt

Mánesova 85, Praha 2
Pracujeme: Po-Pá/dle objednávek
Recepce: Po-Čt/13-19
Tel: 731 494 357
E-mail: mikina(at)loskeros.tv
Facebook

]]>

Newsletter

Zadejte svou emailovou adresu a nenechte si od nás ujít žádnou novinku! Veškeré aktuality dostanete přímo do Vašeho emailu.

]]>

Hot news

Too Fast.cz
Shop s oblečením Too Fast.cz, vybírejte online a nebo přijďte osobně.

Provozní doba recepce:
Po-Čt 13-19. Zde řešíme objednávky, konzultace, termíny. Ostatní tak mají klid na práci a mohou se Vám pak plně věnovat.
Pracovní doba salonu:
Po-Pá/dle objednávek. Zkrášlujeme celý týden, jen konzultace na recepci Po-Čt. Potřebujete přijít v jiný čas? Není problém, zavolejte, určitě se dohodneme.

Gallery

Vás prohlížeč nepodporuje flash.

Permanentní makeup

V našem salónu se věnujeme i permanentnímu make-upu. Jedná se o ,,trvalý,, make-up. Barevný pigment je vpichován do kůže, čímž se dosahuje požadovaného vzhledu. Permanentní make-up řeší  estetické problémy, jako je zvýraznění očí, korekce barvy a tvaru obočí, úprava kontur a výplň celých rtů. Jeho výhodou je stále upravený vzhled a tím úspora času. Je vhodný i pro ženy alergické na kosmetické prostředky, pro sportovkyně, ženy nosící silné dioptrické brýle či starší ženy, které mají nevýrazné partie obličeje, či vrásky v okolí úst.

Aplikace se provádí klasickým tetovacím strojkem a barvou. Namícháme odstín dle požadavků a potřeb. Je možné tetovat kontury i výplně rtů, linie víček a tvar obočí. Dekorativní kosmetiku můžete po zahojení samozřejmě i nadále používat.

Permanentí make-up není dlouhodobá záležitost. Barva mizí z důvodu povrchovější aplikace barviva, ale i z důvodů obnovy pokožky, vystavování obličeje slunci, používání kosmetických přípravků, ošetřování pleti peelingem a i ostatními vlivy (typ kůže, věk, metabolismus). Je zapotřebí pro dosažení upraveného vzhledu proces zopakovat, zhruba za 2 - 3 roky. Barva však nezmizí úplně, ale postupně bledne.

Rozdíl mezi tetováním a permanentním make-up je v hloubce nanášení barvy (2-3mm X 0,8-1,5mm).

Co se týče bolestivosti. Jedná se o zákrok na obličeji, takže nepříjemné to samozřejmě je.

Permanentímu make-upu se věnuje tatérka Káča, která má vše vyzkoušeno na vlastní kůži. Proto se snaží zákrok jednak urychlit, ale i barvu aplikovat důsledně, aby minimalizovala nutnost oprav (ta je samozřejmě zdarma). Připravte se na otoky, které přichází v závislosti na citlivosti kůže a tetovaném místě téměř okamžitě po aplikaci a přejdou do 1-3 dnů. Zhruba za 2 dny se začne místo loupat a vysychat. Je důležité nic nestrhávat a neškrábat. Místo může tím, jak se hojí, svědit. Dochází totiž k regeneraci a obnově pokožky. Vše bude zhruba do týdne zahojené.

Cena je 2000 Kč za místo.

Je nutno se objednat a platí se záloha 1000 Kč.

Přijďte osobně na pobočku a nebo volejte:

::Kat  732 688 488

::Recepce  731 494 357

Je zapotřebí si uvědomit, že permanentí make-up není vhodný pro klasické tetování! Z míst na těle opravdu nezmizí a je to lež!! Zůstane vám nevzhledný rozmazaný flek, který se nikdy neztratí a je nutno jej buď odstranit a nebo si nechat přetetovat.

 

TATTOO - PIERCING - STYLING - FASHION - O NÁS - GALLERY - HOME