Kontakt

Mánesova 85, Praha 2
Pracujeme: Po-Pá/dle objednávek
Recepce: Po-Čt/13-19
Tel: 731 494 357
E-mail: mikina(at)loskeros.tv
Facebook

]]>

Newsletter

Zadejte svou emailovou adresu a nenechte si od nás ujít žádnou novinku! Veškeré aktuality dostanete přímo do Vašeho emailu.

]]>

Hot news

Too Fast.cz
Shop s oblečením Too Fast.cz, vybírejte online a nebo přijďte osobně.

Provozní doba recepce:
Po-Čt 13-19. Zde řešíme objednávky, konzultace, termíny. Ostatní tak mají klid na práci a mohou se Vám pak plně věnovat.
Pracovní doba salonu:
Po-Pá/dle objednávek. Zkrášlujeme celý týden, jen konzultace na recepci Po-Čt. Potřebujete přijít v jiný čas? Není problém, zavolejte, určitě se dohodneme.

Gallery

Vás prohlížeč nepodporuje flash.

Piercing

Michael píchá snad už od plenek. Vždycky chtěl být piercerem a zdobit lidi dle jejich přání. Tenhle sympatický zkušený hoch má šikovné ruce a můžete si být jisti, že jste si vybrali správně. Profesionálně se věnuje píchancům od roku 2000. Ví co dělá, umí báječně poradit a bude o váš piercing skvěle pečovat.

Michael vám píchne skoro cokoliv (kromě nebezpečných, zdraví ohrožujících šperků, samozřejmě). S kanylou a puncherem to umí skvěle. Kolik píchanců, ať už je to ,,klasika,, jako madonka, obočí, pupek, genitál, nebo mikrodermál a surface piercing, už za ta léta vytvořil, zahojil, ošetřil? To si už nikdo nepamatuje. Ale rozhodně víme, že vám ochotně zodpoví dotazy, pomůže a poradí. Příjemná a pohodová atmosféra odbourá vaše případné obavy a nejistotu. Nemusíte se vůbec cítit špatně, když  vás těsně před zákrokem přepadne strach. Svěřte se a uvidíte, jak snadno jej s Michaelem překonáte.

Veškeré šperky, které používáme jsou značky WILDCAT.de Můžeme vám samozřejmě cokoliv z nabídky objednat. Ceny  jsou po přepočtu na Kč totožné, jako  ceny v Eurech, uvedené na wildcat stránkách (přepočet vždy dle aktuálního kurzu). To znamená žádné přirážky, poštovné či poplatky. Navštivte wildcat e-shop a v klidu  z domova si vyberte. Svou objednávku odešlete mejlem na mikina(at)loskeros.tv. Stači vložit odkaz šperku nebo jeho kód,  uvést rozměry, barvu a požadované množství. Když přidáte do emailu  své telefonní číslo, bude to perfektní. Můžeme ihned ověřit případné nejasnosti. Pokud si nevíte rady s vhodným výběrem  šperku, zastavte se  u nás na recepci, kde máme vytištěný wildcat katalog. Společně to určitě vymyslíme.

Pro aplikaci používáme pouze bioplastové a titanové šperky, oba jsou vhodné pro alergiky. Bioplast díky své měkkosti a pružnosti snižuje riziko ničení dásní a zubů. Má mnohem jednodušší, šetrnější a hygieničtejší způsob zkracování. 

V ceně 600 Kč za piercing je zahrnut: šperk, aplikace, zkrácení a veškěrá péče. Nemyslete si, propichem to u nás nekončí.

Pokud máte problémy, komplikace, či nestandartní reakci, stačí se objednat na kontrolu. Zavolejte či pošlete sms zprávu na číslo recepce 731 494 357 a my se o vás rádi postaráme. Vždyť jste naši zákazníci. 

TATTOO - PIERCING - STYLING - FASHION - O NÁS - GALLERY - HOME