Kontakt

Mánesova 85, Praha 2
Pracujeme: Po-Pá/dle objednávek
Recepce: Po-Čt/13-19
Tel: 731 494 357
E-mail: mikina(at)loskeros.tv
Facebook

]]>

Newsletter

Zadejte svou emailovou adresu a nenechte si od nás ujít žádnou novinku! Veškeré aktuality dostanete přímo do Vašeho emailu.

]]>

Hot news

Too Fast.cz
Shop s oblečením Too Fast.cz, vybírejte online a nebo přijďte osobně.

Provozní doba recepce:
Po-Čt 13-19. Zde řešíme objednávky, konzultace, termíny. Ostatní tak mají klid na práci a mohou se Vám pak plně věnovat.
Pracovní doba salonu:
Po-Pá/dle objednávek. Zkrášlujeme celý týden, jen konzultace na recepci Po-Čt. Potřebujete přijít v jiný čas? Není problém, zavolejte, určitě se dohodneme.

Gallery

Vás prohlížeč nepodporuje flash.

Přehlídky

Připravíme pro vás módni show. Naše modelíny nejsou jen ramínka, tyhle holky v tom uměj chodit. Secvičené scénky, promakaná choreografie, taneční kreace, show se vším všudy. Nechte nám volnou ruku, řekněte téma, oblečte si naše holky, nebo to nechte na nás. Secvičíme, nacvičíme, vybereme muziku, oblékneme, nalíčíme, učeseme ......vymyslíme shov přesně na míru, zrealizujeme vaše představy a požadavky.

Naše modelíny jsou tetované, dlouhovlasé, s dredama, s piercingem i bez něj. Odvážné holčičky, s disciplínou, zvyklé tvrdě pracovat a naplno si užít světla ramp. Tyhle holky to uměj podat i prodat:) 

Pokud si přejete využít slečny pro svůj projekt, není problém. Napište nám své požadavky a určitě se dohodneme. Poskytujeme naše slečny i jako hostesky. Můžeme vám naše hostesky zapůjčit na váš večírek, party. Pro rozdávání promomateriálů či vytvoření té správné atmosféry.

 

Dělat show je totiž vážně bezva.)

Napište nám na: mikina(at)loskeros.tv a nebo volejte mikina 731 494 357

 

  

  

TATTOO - PIERCING - STYLING - FASHION - O NÁS - GALLERY - HOME