Kontakt

Mánesova 85, Praha 2
Pracujeme: Po-Pá/dle objednávek
Recepce: Po-Čt/13-19
Tel: 731 494 357
E-mail: mikina(at)loskeros.tv
Facebook

]]>

Newsletter

Zadejte svou emailovou adresu a nenechte si od nás ujít žádnou novinku! Veškeré aktuality dostanete přímo do Vašeho emailu.

]]>

Hot news

Too Fast.cz
Shop s oblečením Too Fast.cz, vybírejte online a nebo přijďte osobně.

Provozní doba recepce:
Po-Čt 13-19. Zde řešíme objednávky, konzultace, termíny. Ostatní tak mají klid na práci a mohou se Vám pak plně věnovat.
Pracovní doba salonu:
Po-Pá/dle objednávek. Zkrášlujeme celý týden, jen konzultace na recepci Po-Čt. Potřebujete přijít v jiný čas? Není problém, zavolejte, určitě se dohodneme.

Gallery

Vás prohlížeč nepodporuje flash.

Řasy

Prodloužení a zahuštění řas bezkonkurenční metodou, která spočívá v aplikaci speciálních syntetických řas - různé délky  a tloušťky - na jednotlivé přírodní řasy a to speciálním adhesivem, které vytváří velmi odolné, flexibilní a neviditelné spojení. Díky tomu se můžete věnovat jakýmkoliv aktivitám a sportům, včetně plavání a návštěv sauny.

Takto prodloužené řasy jsou k nerozeznání od přírodních a žádným způsobem nezatěžují vaše přírodní řasy, které přirozeně rostou a obměňují se. Jakmile přírodní řasa vypadne, uvolní se s ní i řasa umělá – prodloužená. Na tomto místě poté vyroste řasa nová, která se při doplnění opět prodlouží. Jedná se o velmi pohodlný a dlouhotrvající způsob prodloužení přírodních řas.
Používáme řasy značek Grace beauty a Smart lashes. Možnost aplikace flitrových, barevných řas, nebo kamínky
 
Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?
To závisí na délce cyklu přírodních řas. Přírodní řasy se v průměru obnovují za 9–10 týdnů. Maximální životnost prodloužených řas je zhruba 6 týdnů. Ovšem ideální je provést doplnění každé 2–4 týdny, aby řasy zůstaly stále krásné a husté. Doplnění spočívá v dolepení chybějících řas, které během oněch týdnů vypadly a na jejichž místě vyrostla řasa nová.
 
Zásady před aplikací:
 • Na aplikaci přijďte s důkladně odlíčenými řasami. 
 • 12 hodin před aplikací nenanášet na řasy nic s mastnou složkou
 • Vytáhnout kontaktní čočky
 • Okolnosti nebo stav, který vylučuje provedení aplikace prodlužování řas (přecitlivělé oči, zánět spojivek/očního víčka, ječné zrno, virová infekce, alergie na kosmetiku/lepidlo)
U nás si můžete vybrat ze tří možností:
 • metoda řasa na řasu
 • 2D/3D efekt
 • hollywood

Veškeré informace na FB

Řasa na řasu

K prodlužování řas se dnes používá více technik a množství různých materiálů. Základním způsobem prodloužení je lepení takzvaně řasa na řasu, kdy se používá umělá nebo přírodní řasa o tloušťce přibližně stejné jako vlastní řasa a klientka si může zvolit délku a zatočení nové řasy. První aplikace setu trvá cca. 2,5-3 hodiny (dle hustoty vlastních řas). Doplnění cca. 1,5 hodin

Ceník: Plný set: 900,- 
 
2D/3D efekt
 
Pro vytvoření hustšího vzhledu je technika 2D a 3D.
Jedná se o objemové prodloužení a zhuštění řas. Díky této speciální metodě, dosáhneme úžasného objemu a dokonale přirozeného a hustého vzhledu. Tato technika umožňuje vrstvit na jednu řasu přírodní, několik řas umělých. Díky této unikátní metodě, může mít krásné husté řasy i klientka, která má svých přírodních řas opravdu málo. Řasy, které se na oko aplikují jsou ultra tenké a proto přírodní řasu vůbec nezatíží, v  kombinaci 2D a 3D řas (tzn. na jednu řasu přírodní nalepíme dvě až tři ultra tenké řasy).
Aplikace volume řas trvá 3-4 hodiny. Toto je však zcela individuální. Každá zákaznice má jinak husté řasy a tím se doba aplikace může zkrátit nebo naopak prodloužit. Klientka po celou dobu leží na lůžku se zavřenýma očima. Spodní řasy vždy přilepíme speciální páskou nebo gelovým polštářkem tak, aby se nám vrchní řasy neslepovaly se spodními. Po aplikaci se šetrně páska odlepí a klientka odchází s krásnými dlouhými řasy.
 
Ceník: Plný set: 1300,-  
 
Hollywoodské objemové  řasy Absolutní novinka
 
Objemové hollywoodské řasy, díky kterým docílíte přirozeného, avšak až 8× většího objemu než-li s klasickými řasami řasa na řasu!
V současnosti nejvíce efektivní metoda – unikátní technika vějířového objemu z absolutně nic nevážících ultra tenkých řas o síle 0,07 mm spojené vedle sebe do 3D - 8D efektu !Tyto řasy jsou velmi jemné a lehké a nijak nezatěžují Vaše vlastní řasy, oproti klasickému prodloužení jsou však neuvěřitelně husté a přesto krásně přirozené.
 
Ceník: Plný set: 1800,-  
 
      
 
Sundání prodloužených řas : 150,-
 
 
Doplnímení řasy i klientkám z jiného studia. Sdělte prosím při objednání. Je potřeba posoudit, zda lze provést doplnění nebo je nutný nový set.
 
Rezervace:  Lenka  773 769 877          
 
Ceník
 
 • Metoda řasu na řasu 900 Kč
Doplnění po 2 týdnech - 300 Kč
Doplnění po 3 týdnech - 450 Kč
Doplnění po 4 a více týdnech se musí zvážit podle zbylych řas - od 550 Kč
První aplikace stálá klientela - 750 Kč
 
 • Metoda řasa na řasu Cashmere 1000 Kč
Doplnění po 2 týdnech - 350 Kč
Doplnění po 3 týdnech - 500 Kč
Doplnění po 4 a více týdnech se musí zvážit podle zbylych řas - od 650 Kč
První aplikace stálá klientela - 800 Kč
 
 • Metoda 2D/3D 1 300 Kč
Doplnění po 2 týdnech - 350 Kč
Doplnění po 3 týdnech - 550 Kč
Doplnění po 4 a více týdnech se musí zvážit podle zbylych řas - od 700 Kč
První aplikace stálá klientela - 1000 Kč
 
 • Hollywoodský objem 1 800 Kč
Doplnění po 2 týdnech - 400 Kč
Doplnění po 3 týdnech - 650 Kč
Doplnění po 4 a více týdnech se musí zvážit podle zbylych řas - od 800 Kč
První aplikace stálá klientela - 1 400 Kč
Celosvětově nejžádanější metoda 
 
 
 
 
           
 
 
 
 
TATTOO - PIERCING - STYLING - FASHION - O NÁS - GALLERY - HOME