Kontakt

Mánesova 85, Praha 2
Pracujeme: Po-Pá/dle objednávek
Recepce: Po-Čt/13-19
Tel: 731 494 357
E-mail: mikina(at)loskeros.tv
Facebook

]]>

Newsletter

Zadejte svou emailovou adresu a nenechte si od nás ujít žádnou novinku! Veškeré aktuality dostanete přímo do Vašeho emailu.

]]>

Hot news

Too Fast.cz
Shop s oblečením Too Fast.cz, vybírejte online a nebo přijďte osobně.

Provozní doba recepce:
Po-Čt 13-19. Zde řešíme objednávky, konzultace, termíny. Ostatní tak mají klid na práci a mohou se Vám pak plně věnovat.
Pracovní doba salonu:
Po-Pá/dle objednávek. Zkrášlujeme celý týden, jen konzultace na recepci Po-Čt. Potřebujete přijít v jiný čas? Není problém, zavolejte, určitě se dohodneme.

Gallery

Vás prohlížeč nepodporuje flash.

Rušení tetování

Ikdyž se na své tetování moc těšíte, může se stát, že to nevyjde. Nečekaná událost v práci, nemoc, či jiné komplikace se většinou vyskytnou, když to nečekáte a vůbec se to nehodí. A váš termín tetování je v ohrožení. Co dělat?
Ihned volejte recepci 731 494 357.
Zavolat můžete samozřejmě i mimo otevírací dobu.

::Zrušení termínu::
Termín tetování lze zrušit  pouze telefonicky nejpozději 3 pracovní dny před datem objednání. V tomto případě vracíme zálohu v plné výši. Telefonát vyžadujeme z důvodu ověření informací a kontroly údajů. Je dobré vědět ke komu / na kdy / v kolik jste objednáni. Všechny tyto údaje naleznete na dokladu o zaplacení rezervace.  Zálohu si můžete poté vyzvednout kdykoliv na recepci, nebo jí můžeme zaslat na váš účet. 
Termín nelze zrušit emailem a ani sms zprávou. Tento způsob nebude akceptován.
Výjimkou jsou ovšem události, které nastanou v den termínu tetování (ráno horečka, zlomená noha cestou do salónu...) a nelze je ovlivnit. V tomto případě nás opět kontaktujte telefonicky na čísle 731 494 357. Dohodneme další postup.

::Přeobjednání termínu::
Termín lze přeobjednat opět pouze telefonicky na čísle 731 494 357 a to nejpozději 1 den před vašim termínem. Záloha bude převedena. 
V naléhavých případech lze tetování přeobjednat i v ten den, nejpozději však 6 hodin před začátkem. V případě pozdějšího přeobjednání je záloha snížena na polovinu, takže částku 500 kč je zapotřebí doplatit při příštím termínu tetování.

::Když nedorazím na termín::
Pokud na váš termín nedorazíte a neomluvíte se, záloha v plné výši propadá. Pokud máte víc termínů, záloha vám bude opět naúčtována.  Záloha je alespoň částečná satisfakce tatérovi, za zbytečně promarněný čas. Hlídejte si proto vaše termíny. Pro ověření údajů kontaktujte recepci na čísle 731 494 357.                                                                                                                                                                                                                 Děkujeme za pochopení.

TATTOO - PIERCING - STYLING - FASHION - O NÁS - GALLERY - HOME