Kontakt

Mánesova 85, Praha 2
Pracujeme: Po-Pá/dle objednávek
Recepce: Po-Čt/13-19
Tel: 731 494 357
E-mail: mikina(at)loskeros.tv
Facebook

]]>

Newsletter

Zadejte svou emailovou adresu a nenechte si od nás ujít žádnou novinku! Veškeré aktuality dostanete přímo do Vašeho emailu.

]]>

Hot news

Too Fast.cz
Shop s oblečením Too Fast.cz, vybírejte online a nebo přijďte osobně.

Provozní doba recepce:
Po-Čt 13-19. Zde řešíme objednávky, konzultace, termíny. Ostatní tak mají klid na práci a mohou se Vám pak plně věnovat.
Pracovní doba salonu:
Po-Pá/dle objednávek. Zkrášlujeme celý týden, jen konzultace na recepci Po-Čt. Potřebujete přijít v jiný čas? Není problém, zavolejte, určitě se dohodneme.

Gallery

Vás prohlížeč nepodporuje flash.

Svatba, svatební líčení, svatební účes

Nejdůležitější den, o kterém sní témeř každá z nás. V jakém stylu ji pojmete, je jen na vás. Může to být avantgardní party v lese, princeznovský ples na zámku, bílá klasika na radnici, přehlídka dobových kostýmů u vás na zahradě či třeba maškarní bál v místní sokolovně.
 
Řekněte nám, jaký bude váš svatební den. Společně probereme detaily, vymyslíme celkový koncept, aby vše dopadlo k vaší plné spokojenosti. Nahé líčení, jemný styl, decentní make-up, výrazné oči v barvě doplňků, kouřové stíny, sportovní look, nalepovací trsy řas pro sexy kočicí oči, třpitky všude kam se podíváš:) Variant je mnoho, ale nebojte, dle požadavků vybereme ten nejvhodnější look pro vás. Můžete využít i naše kadeřnictví a mít tak vše kompletně vyřešeno. Postaráme se o sřih, barvu, prodloužení vlasů, či vás jen učešeme.
 
Před svatbou se sejdeme u nás v salonu, kde vyzkoušíme různé varianty líčení, abychom neexperimentovali v den svatby. Zkouška líčení bývá delší, proto nedoporučujeme brát děti, budoucí manžely a nebo spěchat na další schůzku. Udělejte si čas, nechte se hýčkat a mluvte. Přineste si obrázky líčení a vlasů, které se vám líbí. Nezapomeňte také na fotografii svých svatebních šatů a pokud máte vše vymyšleno v určité barvě, doneste na ukázku ústřižek látky, ať můžeme kombinovat a ladit tón v tónu. Pokud budete chtít od nás i účes, vše vyřešíme v rámci jedné zkoušky. 
 
V den svatby přijedem k vám domů, ať si můžete vychutnat váš velký den a nikam nemusíte jezdit. Postaráme se o vás i vaše svatebčany a pomůžeme vám do šatů i se závojem. Svatby milujeme.)
 
Pro líčení používáme značky: maqpro, mary kay, sephora, makeup forever
 
Napište nám na: mikina(at)loskeros.tv a nebo volejte mikina 731 494 357
 
 
  
 

 

 
 
TATTOO - PIERCING - STYLING - FASHION - O NÁS - GALLERY - HOME