Kontakt

Mánesova 85, Praha 2
Pracujeme: Po-Pá/dle objednávek
Recepce: Po-Čt/13-19
Tel: 731 494 357
E-mail: mikina(at)loskeros.tv
Facebook

]]>

Newsletter

Zadejte svou emailovou adresu a nenechte si od nás ujít žádnou novinku! Veškeré aktuality dostanete přímo do Vašeho emailu.

]]>

Hot news

Too Fast.cz
Shop s oblečením Too Fast.cz, vybírejte online a nebo přijďte osobně.

Provozní doba recepce:
Po-Čt 13-19. Zde řešíme objednávky, konzultace, termíny. Ostatní tak mají klid na práci a mohou se Vám pak plně věnovat.
Pracovní doba salonu:
Po-Pá/dle objednávek. Zkrášlujeme celý týden, jen konzultace na recepci Po-Čt. Potřebujete přijít v jiný čas? Není problém, zavolejte, určitě se dohodneme.

Gallery

Vás prohlížeč nepodporuje flash.

Tetovací salon Praha 2

Nový projekt plný starých známých tváří. Některé z nás jste už pěkných pár let potkávali v pražském salonu Hell. Káča vám ochotně splnila všechny sny o tetování.  Michael (Michal, či Myšák), nejmilejší piercer co známe, toho mnoho napíchal a také ošetřil, zahojil, pomohl a poradil. A Mikina to vše vymýšlela, řešila a plánovala. Sedm let jsme byli jeho součástí a prožili v něm mnoho skvělých okamžiků,  zorganizovali jsme sedm legendárních Hell Party, snažili se změnit netetovaný svět a posouvat hranice. Každá pohádka však jednou skončí  a tak v létě roku 2013 vznikl náš salon Los Keros.tv a peklo samozřejmě nezaniklo a funguje dál.

Dlouholeté zkušenosti, vstřícný přístup, profesionální práce, přátelské ceny, milé prostředí - zapněte si naše vysíláni. Body modifikacím se věnujeme už pěknou řádku let. Máme zkušenosti s implantáty, skarifikacemi, piercingovými šnerovačkami a se zavěšováním.
Zkrášlování těla prostě patří mezi naše vášně. 

::Věnujeme se::

tattoo, tattoo cover & permanent make up
piercing & microdermal & surface
fashion shop & fashion show
make up & styling
hair & dreads & prodlužování vlasů
prodlužování řas
odstraňování tetování laserem

 

U nás se můžete nechat potetovat, ozdobit se blýskavým šperkem, koupit něco hezkého na sebe a nebo jen zavolat pro radu.  My svou práci milujeme. Baví nás vidět vaši radost a spokojenost.
U tetování je osobní přístup velmi  důležitý. Samozřejmostí je individuální zpracování motivu. Žádné katalogy, žádné obkreslené návrhy. Řekněte si o svůj vlastní návrh. Nabízíme také permanentní make up, který ocení každá moderní žena. A zhostíme se i předělávky nepovedených výtvorů.
S piercingem máme nejlepší  zkušenosti v České republice. Aplikujeme i microdermal a surface piercing. Postaráme se o i  ty, které vás zlobí a nemusíte je mít jen z našeho studia. Konzultace, výměna, následná péče či nečekané komplikace  jsou služby, které poskytujeme zdarma. 
Dovážíme oblečení americké firmy Too Fast. Můžete využít e shop a nebo navštívit prodejnu přímo v salonu a vše si ošahat a vyzkoušet.
Věnujeme se líčení a stylingu. Pořádáme hair & fashion show. O vaše vlasy se postaráme také. Chcete se ostříhat, nabarvit, učesat, prodloužit, zamotat nebo se jen přijít poradit?  Pro naši kadeřnici není problém vytvořit klasický či extravagantní účes. Prodlužujeme vlasy pomocí keratinu. Dready, cyber loks a náplety z kanekalonu zvládneme také. Můžete se přijít nalíčit a učesat na váš ples, večírek či jen tak pro hezký večer. Poskytujeme  svatební servis pro vdavek chtivé dámy. Přijedeme bezproblémů k vám domů. 

Čekání si můžete zkrátit občertvením z našeho tv baru. Můžete si dát kávu, kapučíno a laté nebo si vybrat colu, fantu, energetický drink K1X  či vodu. Milovníky vína potěší 2dc lahvinky bílého, růžového nebo červeného. Pro pivaře nabízíme lahvovou Plzničku. A nebo si dejte jako správní námořníci rum, rum Morgen.

 

TATTOO - PIERCING - STYLING - FASHION - O NÁS - GALLERY - HOME