Kontakt

Mánesova 85, Praha 2
Pracujeme: Po-Pá/dle objednávek
Recepce: Po-Čt/13-19
Tel: 731 494 357
E-mail: mikina(at)loskeros.tv
Facebook

]]>

Newsletter

Zadejte svou emailovou adresu a nenechte si od nás ujít žádnou novinku! Veškeré aktuality dostanete přímo do Vašeho emailu.

]]>

Hot news

Too Fast.cz
Shop s oblečením Too Fast.cz, vybírejte online a nebo přijďte osobně.

Provozní doba recepce:
Po-Čt 13-19. Zde řešíme objednávky, konzultace, termíny. Ostatní tak mají klid na práci a mohou se Vám pak plně věnovat.
Pracovní doba salonu:
Po-Pá/dle objednávek. Zkrášlujeme celý týden, jen konzultace na recepci Po-Čt. Potřebujete přijít v jiný čas? Není problém, zavolejte, určitě se dohodneme.

Gallery

Vás prohlížeč nepodporuje flash.

Tetování

Tetování je naše velké hoby. Tetujeme už od dopoledních hodin, takže zvuk strojku je slyšet až na ulici. Náš salón nemůžete minout.

Víme, že rozhodování bývá někdy dost složité. A co teprve, když to má být na celý život. Jak vybrat ten správný motiv pro tetování? Co když si to pak rozmyslím? Klidně si dejte načas, promýšlejte, kombinujte, hledejte a nebo se zastavte u nás v salónu. Nemusíte se přece hned objednávat. Klidně přijďte i jen tak, na jukačku, probrat vaše dotazy, obavy, náměty, motivy, sny a aspoň se u nás trochu porozhlídnete. Věnujeme se i předělávkám a opravám nepovedených tetování.
Recepce je pro vás otevřena:: Po-Čt / 13:00 - 19:00 , tetujeme ale po celý týden:)

Osobní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás důležitý. Chceme, abyste se u nás cítili spokojeně, aby tetování dopadlo podle vašich představ a zároveň to byl originál. Proto u nás nehledejte katalogy. Rádi pro vás připravíme individuální návrh. Je dobré mít konkrétnější představu o tom, co byste chtěli. Přeci jen, bude to vaše tetování a vy nejlépe víte, co máte rádi, co se vám líbí. Pro inspiraci přineste obrázky, fotky, nebo vlastní náčrty. Můžete vzít úplně vše co vás zaujalo, společně to určitě dáme do kupy.

Hledejte zajímavé motivy. Můžou být všude. Využít se dá nejen internet (nebojte se ho projít pořádně), ale i spousta dalších věcí jako encyklopedie (fauna, flóra, reálie...), komiks, oblíbený malíř či obraz, milovaná kapela a její obal CD a nebo filmový plakát. Možností je spousta.

Pro objednání tetování sice vyžadujeme osobní návštěvu, ale pokud nejste z Prahy a nebo jen nemáte čas, je možno se domluvit i jinak. Napište nám na email mikina(at)loskeros.tv
Podrobné informace, jak se objednat, naleznete v sekci TATTOO / objednávání .

Pokud si přejete obdarovat své blízké tetováním, nabízíme dárkové poukazy na naše služby. Cenu jistě vymyslíme společně.)

TATTOO - PIERCING - STYLING - FASHION - O NÁS - GALLERY - HOME